MDF7-22P-2.54DS(55)
HiroseHirose
MDF7-22P-2.54DS(55) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-22P-2.54DS(55)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 22POS 2.54MM
Fitxak: MDF7-22P-2.54DS(55).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MDF7-22P-2.54DS(55)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-22P-2.54DS(55) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 22POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68578 pcs Datuen fitxa MDF7-22P-2.54DS(55).pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series MDF7 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 547-0174-6-55
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 22
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.157" (4.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 22 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.130" (3.30mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.292" (7.42mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm)
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Tin
Konektore mota Header eskaerak -
Produktu erlazionatuak
MDF7-22DP-2.54DSA
MDF7-22DP-2.54DSA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 22POS 2.54MM
Stockean: 47922 pcs
Deskarga: MDF7-22DP-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-22P-2.54DSA(01)
MDF7-22P-2.54DSA(01)
fabrikatzaileak: Hirose
Stockean: 37351 pcs
Deskarga: MDF7-22P-2.54DSA(01).pdf
RFQ
MDF7-22D-2.54DSA(95)
MDF7-22D-2.54DSA(95)
deskribapena: CONN RCPT 22POS DBL STR TH TIN
Deskarga:
MDF7-22P-2.54DSA(55)
MDF7-22P-2.54DSA(55)