MDF7-20P-2.54DSA(55)
HiroseHirose
MDF7-20P-2.54DSA(55) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-20P-2.54DSA(55)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 20POS 2.54MM TH
Fitxak: MDF7-20P-2.54DSA(55).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MDF7-20P-2.54DSA(55)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-20P-2.54DSA(55) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 20POS 2.54MM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 96936 pcs Datuen fitxa MDF7-20P-2.54DSA(55).pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series MDF7 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.612" (15.54mm) Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C
Errenkada kopurua 1 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polybutylene Terephthalate (PBT) Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 20 position 0.100" (2.54mm) Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Brass Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.394" (10.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Post Tin
Kontaktua Amaitu - Mating Tin Konektore mota Header
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MDF7-20P-2.54DS(55)
MDF7-20P-2.54DS(55)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 20POS 2.54MM
Stockean: 65521 pcs
Deskarga: MDF7-20P-2.54DS(55).pdf
RFQ
MDF7-20DP-2.54DSA(55)
MDF7-20DP-2.54DSA(55)
fabrikatzaileak: Hirose
Stockean: 81798 pcs
Deskarga: MDF7-20DP-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-21P-2.54DS(56)
MDF7-21P-2.54DS(56)
deskribapena: CONN HDR 21POS 2.54MM
Deskarga: MDF7-21P-2.54DS(56).pdf
MDF7-20P-2.54DS(56)
MDF7-20P-2.54DS(56)