MDF7-18S-2.54DSA(35)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF7-18S-2.54DSA(35)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 18POS SINGLE TIN
Fitxak: MDF7-18S-2.54DSA(35).pdf
  • Mezua
MDF7-18S-2.54DSA(35)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF7-18S-2.54DSA(35) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT 18POS SINGLE TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5723 pcs Datuen fitxa MDF7-18S-2.54DSA(35).pdf
Tentsioaren balorazioa 250VAC Bukaera Solder
Style Board to Board Series MDF7
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Beste izenak 547-0013-7-35
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon
Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 18 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Post -
Kontaktua Amaitu - Mating - Konektore mota Receptacle, Bottom Entry
eskaerak -
Produktu erlazionatuak
MDF7-18S-2.54DSA
MDF7-18S-2.54DSA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 18POS SINGLE TIN
Stockean: 5763 pcs
Deskarga: MDF7-18S-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-18P-2.54DSA(55)
MDF7-18P-2.54DSA(55)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 18POS 2.54MM
Stockean: 89809 pcs
Deskarga: MDF7-18P-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-18S-2.54DSA(56)
MDF7-18S-2.54DSA(56)
Deskarga: MDF7-18S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-19P-2.54DSA(01)
MDF7-19P-2.54DSA(01)
deskribapena: CONN HDR 19POS 2.54MM
Deskarga: MDF7-19P-2.54DSA(01).pdf
MDF7-18P-2.54DS(55)
MDF7-18P-2.54DS(55)
Deskarga: MDF7-18P-2.54DS(55).pdf
MDF7-18P-2.54DS(56)
MDF7-18P-2.54DS(56)
Deskarga: MDF7-18P-2.54DS(56).pdf
MDF7-18S-2.54DSA(31)
MDF7-18S-2.54DSA(31)
Deskarga: MDF7-18S-2.54DSA(31).pdf
MDF7-18P-2.54DSA(01)
MDF7-18P-2.54DSA(01)
Deskarga: MDF7-18P-2.54DSA(01).pdf
MDF7-18S-2.54DSA(96)
MDF7-18S-2.54DSA(96)
deskribapena: CONN RECEPT 18POS SINGLE TH
Deskarga: MDF7-18S-2.54DSA(96).pdf
MDF7-19P-2.54DS(56)
MDF7-19P-2.54DS(56)
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
Deskarga: MDF7-19P-2.54DS(56).pdf
MDF7-18S-2.54DSA(55)
MDF7-18S-2.54DSA(55)