MDF6-16DP-3.5DSA(05)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF6-16DP-3.5DSA(05) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF6-16DP-3.5DSA(05)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 16POS 3.5MM
Fitxak: MDF6-16DP-3.5DSA(05).pdf
  • Mezua
MDF6-16DP-3.5DSA(05)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF6-16DP-3.5DSA(05) fabrikatzailea Hirose Electric Co Ltd
deskribapena CONN HDR 16POS 3.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64001 pcs Datuen fitxa MDF6-16DP-3.5DSA(05).pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Brass Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Style Board to Cable/Wire
Zuzendaritza pilatzea Male Pin shrouding 0.138" (3.50mm)
Ezkutuaren amaiera Square Series MDF6
Errenkada Tartea - Estaltzea Shrouded - 4 Wall RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Pitch - Connector 300V
Kontaktu-luzera orokorra 0.138" (3.50mm) Beste izenak 547-0089-9-05
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 16 Kontaktu kopurua -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Materiala - Isolamendua All
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MDF6-16DP-3.5DSA(05) Luzera - Bidalketa (estaltzea) -
Isolamendu materiala - Isolamendu altuera -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 16 Positions Header Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin
deskribapena CONN HDR 16POS 3.5MM Uneko balorazioa -
Uneko - Max / Kontaktua Latch Holder Harremanetarako luzera - Post 0.220" (5.59mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.197" (5.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post Polyamide (PA), Nylon
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea Tin-Copper Kontaktua Amaitu - Post 39µin (1.00µm)
Kontaktua Amaitu - Mating 0.512" (13.00mm) Konektore mota Header