MDF6-10DP-3.5DSA(05)
HiroseHirose
MDF6-10DP-3.5DSA(05) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF6-10DP-3.5DSA(05)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 10POS 3.5MM
Fitxak: MDF6-10DP-3.5DSA(05).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MDF6-10DP-3.5DSA(05)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF6-10DP-3.5DSA(05) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 10POS 3.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76070 pcs Datuen fitxa MDF6-10DP-3.5DSA(05).pdf
Tentsioaren balorazioa 300V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series MDF6 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.197" (5.00mm)
Pitch - Mating 0.138" (3.50mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 547-0086-0-05
H124166
MDF6-10DP-3.5DSA(05)-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon
Isolamendu altuera 0.512" (13.00mm) Isolamendu kolorea White
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 10 position 0.138" (3.50mm)
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.138" (3.50mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.220" (5.59mm)