MDF51A-2S-12C
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDF51A-2S-12C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena MDF51 RCPT 2POS CRIMP
Fitxak: MDF51A-2S-12C.pdf
  • Mezua
MDF51A-2S-12Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDF51A-2S-12C fabrikatzailea Hirose
deskribapena MDF51 RCPT 2POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4514 pcs Datuen fitxa MDF51A-2S-12C.pdf
Series MDF51 Errenkada tartea -
Pitch 0.472" (12.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak 547-2022-9-00 Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 2 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Friction Lock Deskribapen zehatza 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.472" (12.00mm)