MD60-19PA
HiroseHirose
MD60-19PA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MD60-19PA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HDMI 19 POS RA SMD
Fitxak: MD60-19PA.pdf
  • Mezua
MD60-19PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MD60-19PA fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RCPT HDMI 19 POS RA SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3930 pcs Datuen fitxa MD60-19PA.pdf
Tentsioaren balioa 125VAC Bukaera Solder
zehaztapenak - estali Shielded
Shell / Blindaje Materiala Copper Alloy Series MD
Packaging Tray Beste izenak H124163
MD60-19PA-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Portuen kopurua 1
Kontaktu kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount, Surface Mount, Right Angle
Ezaugarri muntatzea Flange, Horizontal Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Akoplatu zikloak 10000 Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu kolorea -
Ingress Protection - Generoa Receptacle
Ezaugarriak Board Guide, Solder Retention Deskribapen zehatza HDMI Receptacle Connector 19 Position Panel Mount, Surface Mount, Right Angle
Uneko balorazioa 0.5A Kontaktua Amaitu Gold