MA35-6P-2DS(71)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MA35-6P-2DS(71)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONNECTOR 6POS
Fitxak:
  • Mezua
MA35-6P-2DS(71)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MA35-6P-2DS(71) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONNECTOR 6POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3736 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 200VAC Bukaera Kinked Pin, Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series MA35 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 588-0299-7-71
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon Isolamendu altuera 0.157" (4.00mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 6 position 0.079" (2.00mm) Uneko balorazioa 2A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Brass Harremanetarako luzera - Post 0.102" (2.60mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.138" (3.50mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 118.1µin (3.00µm)