LF10WBP-12P
HiroseHirose
LF10WBP-12P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LF10WBP-12P
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 12POS GOLD SOLDER
Fitxak: LF10WBP-12P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
LF10WBP-12Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LF10WBP-12P fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG MALE 12POS GOLD SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5585 pcs Datuen fitxa LF10WBP-12P.pdf
Tentsioaren balorazioa 30VAC, 42VDC Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 10 Shell Material Zinc Alloy
Shell Amaitu Nickel Series LF
Packaging Tray Beste izenak *LF10WBP-12P
HR554
LF10WBP12P
Orientazio Keyed Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Polyphenylene Sulfide (PPS) Ingress Protection IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak Backshell, Clamp, Coupling Nut, Strain Relief Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 2A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 8.00µin (0.203µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Brown, Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate Zinc Alloy, Nickel eskaerak Industrial, Telecommunications
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LF10WBJ-4P
LF10WBJ-4P
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN JACK MALE 4POS GOLD SOLDER
Stockean: 6339 pcs
Deskarga: LF10WBJ-4P.pdf
RFQ
LF10WBLP-12SA(31)
LF10WBLP-12SA(31)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONNECTOR
Stockean: 6947 pcs
Deskarga: LF10WBLP-12SA(31).pdf
RFQ
LF10WBP-12P(11)
LF10WBP-12P(11)
deskribapena: CONNECTOR
Deskarga:
LF10WBP-12P(06)
LF10WBP-12P(06)
Deskarga:
LF10WBP-12P(02)
LF10WBP-12P(02)
LF10WBLP-12PA
LF10WBLP-12PA
LF10WBP-12P(01)
LF10WBP-12P(01)
LF10WBP-12P(31)
LF10WBP-12P(31)
Deskarga: LF10WBP-12P(31).pdf
LF10WBLP-12SA
LF10WBLP-12SA
LF10WBP-12P(05)
LF10WBP-12P(05)
LF10WBJ-4S
LF10WBJ-4S
deskribapena: CONN JACK FMALE 4POS GOLD SOLDER