JRC16BP-14P
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
JRC16BP-14P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JRC16BP-14P
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 14 POS PIN SILVER
Fitxak: JRC16BP-14P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
JRC16BP-14Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JRC16BP-14P fabrikatzailea Hirose Electric Co Ltd
deskribapena CONN PLUG 14 POS PIN SILVER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5093 pcs Datuen fitxa JRC16BP-14P.pdf
Tentsioaren balioa 250VAC, 350VDC Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series JR
RoHS egoera Bulk Beste izenak *JRC16BP-14P
HR142
JRC16BP-14P-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia JRC16BP-14P Diametro handiak hornituak 16
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Silver
deskribapena CONN PLUG 14 POS PIN SILVER Uneko balorazioa 5A