JR25WCC-12(72)
HiroseHirose
JR25WCC-12(72) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JR25WCC-12(72)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN CABLE CLAMP SZ 25 M28 BLACK
Fitxak: JR25WCC-12(72).pdf
  • Mezua
JR25WCC-12(72)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JR25WCC-12(72) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN CABLE CLAMP SZ 25 M28 BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5388 pcs Datuen fitxa JR25WCC-12(72).pdf
Mota Cable Clamp Hariaren tamaina M28x0.75
estali - Shell tamaina - Txertatu 25
Series JR-W ionikoa Chrome
Beste izenak 114-2065-8-72 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Material Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
Ezaugarriak Clamp Screws, Gasket, Washer Diametroa - Kanpoan 1.220" (30.99mm)
Deskribapen zehatza Black Connector Cable Clamp M28x0.75 25 Kolore Black
Kable irekitzea 0.472" (12.00mm) Cable Irten 180°