JR21WCCA-16
HiroseHirose
JR21WCCA-16 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JR21WCCA-16
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN STRAIN RELIEF JR21 16MM
Fitxak: JR21WCCA-16.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
JR21WCCA-16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JR21WCCA-16 fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN STRAIN RELIEF JR21 16MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6971 pcs Datuen fitxa JR21WCCA-16.pdf
Shell tamaina - Txertatu 21 Series JR-W
Beste izenak *JR21WCCA-16
HR1013
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko JR-W and RM-W Series Connectors Ezaugarriak Waterproof
Kolore Black Osagarri mota Strain Relief
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
JR21WCCA-16(71)
JR21WCCA-16(71)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN STRAIN RELIEF JR21 16MM
Stockean: 8859 pcs
Deskarga: JR21WCCA-16(71).pdf
RFQ
JR21WCCA-6(71)
JR21WCCA-6(71)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN STRAIN RELIEF JR21 6MM
Stockean: 8338 pcs
Deskarga: JR21WCCA-6(71).pdf
RFQ
JR21WCCA-14(71)
JR21WCCA-14(71)
deskribapena: CONN STRAIN RELIEF JR21 14MM
Deskarga: JR21WCCA-14(71).pdf
JR21WCCA-14
JR21WCCA-14
Deskarga: JR21WCCA-14.pdf
JR21WCCA-12
JR21WCCA-12
deskribapena: CONN STRAIN RELIEF JR21 12MM