JR16WCCA-12
HiroseHirose
JR16WCCA-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JR16WCCA-12
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN STRAIN RELIEF JR16 12MM
Fitxak: JR16WCCA-12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
JR16WCCA-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JR16WCCA-12 fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN STRAIN RELIEF JR16 12MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5349 pcs Datuen fitxa JR16WCCA-12.pdf
Shell tamaina - Txertatu 16 Series JR-W
Beste izenak *JR16WCCA-12
HR1007
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko JR-W and RM-W Series Connectors Ezaugarriak Waterproof
Kolore Black Osagarri mota Strain Relief
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
JR16WCCA-10
JR16WCCA-10
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN STRAIN RELIEF JR16 10MM
Stockean: 4328 pcs
Deskarga: JR16WCCA-10.pdf
RFQ
JR16WCCA-6
JR16WCCA-6
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN STRAIN RELIEF JR16 6MM
Stockean: 3274 pcs
Deskarga: JR16WCCA-6.pdf
RFQ
JR16WCCA-12(72)
JR16WCCA-12(72)
deskribapena: CONN STRAIN RELIEF JR16 12MM
Deskarga: JR16WCCA-12(72).pdf
JR16WCCA-10(72)
JR16WCCA-10(72)