JR16JK-10S
HiroseHirose
JR16JK-10S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JR16JK-10S
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN JACK FMALE 10POS SOLDER CUP
Fitxak: JR16JK-10S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
JR16JK-10Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JR16JK-10S fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN JACK FMALE 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6288 pcs Datuen fitxa JR16JK-10S.pdf
Tentsioaren balorazioa 250VAC, 350VDC Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series JR
Packaging Bulk Beste izenak 114-0544-0-00
H124101
JR16JK-10S-ND
Orientazio Keyed Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Phenol Formaldehyde (PF) Ingress Protection -
Ezaugarriak Backshell, Cable Clamp Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Jack, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Jack, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea 0.453" (11.51mm)
Backshell materiala, Plate Aluminum Alloy, Nickel eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
JR16PK-10S(71)
JR16PK-10S(71)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER
Stockean: 5921 pcs
Deskarga: JR16PK-10S(71).pdf
RFQ
JR16PK-10P(71)
JR16PK-10P(71)
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
deskribapena: CONN PLUG 10POS INLINE PIN
Stockean: 6024 pcs
Deskarga: JR16PK-10P(71).pdf
RFQ
JR150
JR150
fabrikatzaileak: Knowles Voltronics
deskribapena: CAP TRIMMER 3-15PF 100V SMD