IT1-252P/44-23H
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IT1-252P/44-23H
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena TRANSITION MODULE 252POS DUAL
Fitxak: 1.IT1-252P/44-23H.pdf2.IT1-252P/44-23H.pdf3.IT1-252P/44-23H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
28 pcs
  • Mezua
IT1-252P/44-23Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IT1-252P/44-23H fabrikatzailea Hirose
deskribapena TRANSITION MODULE 252POS DUAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series IT1 Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tray Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 252 Muntaketa mota -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian -
Ezaugarriak Double Sided Deskribapen zehatza 252 Position Connector Module, Center Strip Contacts Gold
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Module, Center Strip Contacts
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IT1-PICKER(1)
IT1-PICKER(1)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: TOOL EXTRACTION
Stockean: 32927 pcs
Deskarga: IT1-PICKER(1).pdf
RFQ
IT1-252P/44-23H(03)
IT1-252P/44-23H(03)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: TRANSITION MODULE 252POS DUAL