HR34B-12WLPK-10SC
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HR34B-12WLPK-10SC
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMAL 10PS INLINE RA
Fitxak: HR34B-12WLPK-10SC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
HR34B-12WLPK-10SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HR34B-12WLPK-10SC fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLG HSG FMAL 10PS INLINE RA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4350 pcs Datuen fitxa HR34B-12WLPK-10SC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 12
Shell Material Zinc Alloy Shell Amaitu Chrome
Series HR34B Packaging Tray
Beste izenak 134-0055-8-00 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Posizio kopurua 10
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Polyphenylene Sulfide (PPS) Ingress Protection IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Black
Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut, Rotatable, Strain Relief Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Backshell, Coupling Nut, Rotatable, Strain Relief Akoplatu Nut Materiala, Plater Zinc Alloy, Black Chrome
Coupling Nut Diametroa 0.748" (19.00mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina - Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HR34B-12WPD-10S
HR34B-12WPD-10S
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
deskribapena: CONN PLUG 10POS STRGHT SKT
Stockean: 4679 pcs
Deskarga: HR34B-12WPD-10S.pdf
RFQ
HR34B-12WLPK-10S
HR34B-12WLPK-10S
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP