HR25-9TP-20PC(72)
HiroseHirose
HR25-9TP-20PC(72) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HR25-9TP-20PC(72)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 20POS INLINE
Fitxak: HR25-9TP-20PC(72).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HR25-9TP-20PC(72)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HR25-9TP-20PC(72) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 20POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3213 pcs Datuen fitxa HR25-9TP-20PC(72).pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 9
Shell Material Zinc Alloy Shell Amaitu Nickel
Series HR25 Packaging Bulk
Beste izenak *HR25-9TP-20PC(72)
HR1476
Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Posizio kopurua 20
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Polyphenylene Sulfide (PPS) Ingress Protection -
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Strain Relief Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 20 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Strain Relief Akoplatu Nut Materiala, Plater Brass, Nickel
Coupling Nut Diametroa 0.492" (12.50mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina - Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HR25-9TP-20P(31)
HR25-9TP-20P(31)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONNECTOR
Stockean: 5693 pcs
Deskarga:
RFQ
HR25-9TP-20P
HR25-9TP-20P
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
deskribapena: CONN PLUG 20POS MALE CIRC
Stockean: 5840 pcs
Deskarga: HR25-9TP-20P.pdf
RFQ
HR25-9TP-20P(78)
HR25-9TP-20P(78)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONNECTOR
Deskarga:
HR25-9TP-20S(73)
HR25-9TP-20S(73)
deskribapena: CONN PLUG FMALE 20POS GOLD SLDR
Deskarga: HR25-9TP-20S(73).pdf
HR25-9TP-20S(78)
HR25-9TP-20S(78)
HR25-9TP-20SC
HR25-9TP-20SC
deskribapena: CONN PLUG 20POS FEMALE CRIMP
Deskarga: HR25-9TP-20SC.pdf
HR25-9TP-20S(31)
HR25-9TP-20S(31)
HR25-9TP-20S(74)
HR25-9TP-20S(74)
deskribapena: CONN PLUG FMALE 20POS SOLDER CUP
Deskarga: HR25-9TP-20S(74).pdf
HR25-9TP-20P(72)
HR25-9TP-20P(72)
deskribapena: CONN PLUG MALE 20POS GOLD SOLDER
Deskarga: HR25-9TP-20P(72).pdf
HR25-9TP-16SC(72)
HR25-9TP-16SC(72)
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE
Deskarga: HR25-9TP-16SC(72).pdf
HR25-9TP-20PC
HR25-9TP-20PC
deskribapena: CONN PLUG 20POS MALE CRIMP