HR25-9TP-12SC(72)
HiroseHirose
HR25-9TP-12SC(72) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HR25-9TP-12SC(72)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
Fitxak: HR25-9TP-12SC(72).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HR25-9TP-12SC(72)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HR25-9TP-12SC(72) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3865 pcs Datuen fitxa HR25-9TP-12SC(72).pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 9
Shell Material Zinc Alloy Shell Amaitu Nickel
Series HR25 Packaging Bulk
Beste izenak *HR25-9TP-12SC(72)
HR1477
Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Posizio kopurua 12
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Polyphenylene Sulfide (PPS) Ingress Protection -
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Strain Relief Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Strain Relief Akoplatu Nut Materiala, Plater Brass, Nickel
Coupling Nut Diametroa 0.492" (12.50mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina - Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HR25-9TP-16S(73)
HR25-9TP-16S(73)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD SLDR
Stockean: 3619 pcs
Deskarga: HR25-9TP-16S(73).pdf
RFQ
HR25-9TP-12S(72)
HR25-9TP-12S(72)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD SLDR
Stockean: 3859 pcs
Deskarga: HR25-9TP-12S(72).pdf
RFQ
HR25-9TP-16P
HR25-9TP-16P
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
deskribapena: CONN PLUG 16POS MALE CIRC
Deskarga: HR25-9TP-16P.pdf
HR25-9TP-12P(72)
HR25-9TP-12P(72)
deskribapena: CONN PLUG MALE 12POS GOLD SOLDER
Deskarga: HR25-9TP-12P(72).pdf
HR25-9TP-12S
HR25-9TP-12S
deskribapena: CONN PLUG 12POS FEMALE CIRC
Deskarga: HR25-9TP-12S.pdf
HR25-9TP-16S
HR25-9TP-16S
deskribapena: CONN PLUG 16POS FEMALE CIRC
Deskarga: HR25-9TP-16S.pdf
HR25-9TP-12SC
HR25-9TP-12SC
deskribapena: CONN PLUG 12POS FEMALE CRIMP
Deskarga: HR25-9TP-12SC.pdf
HR25-9TP-16P(74)
HR25-9TP-16P(74)
deskribapena: CONN PLUG MALE 16POS GOLD SOLDER
Deskarga: HR25-9TP-16P(74).pdf
HR25-9TP-16PC(72)
HR25-9TP-16PC(72)
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
Deskarga: HR25-9TP-16PC(72).pdf
HR25-9TP-16PC
HR25-9TP-16PC
deskribapena: CONN PLUG 16POS MALE CRIMP
Deskarga: HR25-9TP-16PC.pdf
HR25-9TP-12PC(72)
HR25-9TP-12PC(72)
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 12POS INLINE