HR25-9TP-12P
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR25-9TP-12P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HR25-9TP-12P
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 12POS MALE CIRC
Fitxak: HR25-9TP-12P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
HR25-9TP-12Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HR25-9TP-12P fabrikatzailea Hirose Electric Co Ltd
deskribapena CONN PLUG 12POS MALE CIRC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5694 pcs Datuen fitxa HR25-9TP-12P.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Brass and Zinc, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series HR25
RoHS egoera Bulk Beste izenak *HR25-9TP-12P
HR703
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia HR25-9TP-12P Diametro handiak hornituak 9
Ezaugarriak Cable Clamp Zabaldutako deskribapena 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Gold
deskribapena CONN PLUG 12POS MALE CIRC Uneko balorazioa 1A