HR10A-7R-4SC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR10A-7R-4SC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HR10A-7R-4SC
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HR10A RECEPT 4POS FEMALE
Fitxak: HR10A-7R-4SC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
HR10A-7R-4SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HR10A-7R-4SC fabrikatzailea Hirose Electric Co Ltd
deskribapena CONN HR10A RECEPT 4POS FEMALE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6277 pcs Datuen fitxa HR10A-7R-4SC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 1.0mm Usage Unshielded
Idatzi atributuak - Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Zinc Alloy
Series HR10A RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak *HR10A-7R-4SC
HR237
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C Posizio kopurua 4
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Fabrikatzailearen zatia zenbakia HR10A-7R-4SC Diametro handiak hornituak 7
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HR10A RECEPT 4POS FEMALE Uneko - Max / Kontaktua Push-Pull
Akoplatu Nut Materiala, Plater - Coupling Nut Diametroa Nickel
Harremanetarako Forma Polybutylene Terephthalate (PBT) Harremanetarako materiala Keyed
Konektore mota Receptacle Housing Gorputzaren materiala Bulkhead - Rear Side Nut
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HR10A-7R-5P
HR10A-7R-5P
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
deskribapena: CONN REC 5 POS W/PIN INSERT
Stockean: 6180 pcs
Deskarga: HR10A-7R-5P.pdf
RFQ
HR10A-7R-4SC(73)
HR10A-7R-4SC(73)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT
Stockean: 17367 pcs
Deskarga: HR10A-7R-4SC(73).pdf
RFQ
HR10A-7R-4SB(01)
HR10A-7R-4SB(01)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RCPT FMALE 4POS GOLD SOLDER
Deskarga: HR10A-7R-4SB(01).pdf
HR10A-7R-4S(74)
HR10A-7R-4S(74)
deskribapena: CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Deskarga: HR10A-7R-4S(74).pdf
HR10A-7R-4SB(74)
HR10A-7R-4SB(74)
Deskarga: HR10A-7R-4SB(74).pdf
HR10A-7R-5P(73)
HR10A-7R-5P(73)
deskribapena: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
Deskarga: HR10A-7R-5P(73).pdf
HR10A-7R-4SC(73)35A1F
HR10A-7R-4SC(73)35A1F
deskribapena: CONNECTOR
Deskarga: HR10A-7R-4SC(73)35A1F.pdf
HR10A-7R-4S(73)
HR10A-7R-4S(73)
Deskarga: HR10A-7R-4S(73).pdf
HR10A-7R-5S(01)
HR10A-7R-5S(01)
deskribapena: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Deskarga:
HR10A-7R-5S
HR10A-7R-5S
deskribapena: CONN REC 5 POS W/SOCKET INSERT
Deskarga: HR10A-7R-5S.pdf
HR10A-7R-4SB
HR10A-7R-4SB
deskribapena: CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER