HIF6B-26PA-1.27DSA(71)
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF6B-26PA-1.27DSA(71)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 26POS 1.27MM
Fitxak: HIF6B-26PA-1.27DSA(71).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
HIF6B-26PA-1.27DSA(71)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF6B-26PA-1.27DSA(71) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 26POS 1.27MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31986 pcs Datuen fitxa HIF6B-26PA-1.27DSA(71).pdf
Tentsioaren balorazioa 300V Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Shrouded - 4 Wall
Series HIF6 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 631-0352-5-71
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.453" (11.50mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 26 position 0.050" (1.27mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.110" (2.79mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.205" (5.21mm)
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Header eskaerak -
Produktu erlazionatuak
HIF6B-26PA-1.27DSL(71)
HIF6B-26PA-1.27DSL(71)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 26POS 1.27MM
Stockean: 26402 pcs
Deskarga: HIF6B-26PA-1.27DSL(71).pdf
RFQ
HIF6B-32DA-1.27DSA(71)
HIF6B-32DA-1.27DSA(71)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HOUSING 32POS 1.27MM
Stockean: 25653 pcs
Deskarga: HIF6B-32DA-1.27DSA(71).pdf
RFQ
HIF6B-26PA-1.27DSAL(71)
HIF6B-26PA-1.27DSAL(71)