| Zenbakiaren zenbakia | HIF6A-26PA-1.27DS | fabrikatzailea | Hirose |
|---|---|---|---|
| deskribapena | HEADER RIGHT ANGLE 26 POS | Lead Free Status / RoHS egoera | Beruna / RoHS ez betetzen ditu |
| Kopurua eskuragarri | 6993 pcs | Datuen fitxa | HIF6A-26PA-1.27DS.pdf |
| Tentsioaren balorazioa | 300V | Bukaera | Solder |
| Style | Board to Board | shrouding | Shrouded - 4 Wall |
| Series | HIF6 | Errenkada Tartea - Estaltzea | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.050" (1.27mm) | Packaging | Bulk |
| Kontaktu-luzera orokorra | - | Beste izenak | *HIF6A-26PA-1.27DS Q1806724 |
| Tenperatura operatiboa | -55°C ~ 85°C | Errenkada kopurua | 2 |
| Kargatutako posizio kopurua | All | Posizio kopurua | 26 |
| Materialaren sueztasuna baloratzea | UL94 V-0 | Altzairu pilatuak estaltzea | - |
| Isolamendu altuera | 0.335" (8.51mm) | Isolamendu kolorea | Black |
| Ingress Protection | - | Ezaugarriak | - |
| Mota atxikitzea | Push-Pull | Deskribapen zehatza | Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.050" (1.27mm) |
| Uneko balorazioa | 3A | Harremanetarako mota | Male Pin |
| Harremanetarako Forma | Square | Harremanetarako materiala | Brass |
| Harremanetarako luzera - Post | - | Luzera konektatzea - Estaltzea | 0.205" (5.21mm) |