HIF5.5A-GP34
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF5.5A-GP34
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN GUIDE PLATE
Fitxak:
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
  • Mezua
HIF5.5A-GP34ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF5.5A-GP34 fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN GUIDE PLATE Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 5350 pcs Datuen fitxa
Series - Packaging -
Beste izenak 550-0054-7-00 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza CONN GUIDE PLATE Kolore -
Osagarri mota -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HIF5.5A-GP26
HIF5.5A-GP26
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN GUIDE PLATE
Stockean: 4464 pcs
Deskarga:
RFQ
HIF5.5A-GP60
HIF5.5A-GP60
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN GUIDE PLATE
Stockean: 3427 pcs
Deskarga:
RFQ
HIF4RAM-16D-3.18R
HIF4RAM-16D-3.18R
deskribapena: CONN HOUSING 16POS 3.18MM
Deskarga: HIF4RAM-16D-3.18R.pdf
HIF5-34D-2.54R
HIF5-34D-2.54R
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
Deskarga: HIF5-34D-2.54R.pdf
HIF5BG-GPA
HIF5BG-GPA
Stockean: 120 pcs
HIF5.5A-GP20
HIF5.5A-GP20
HIF4G-40P-3.18DSA
HIF4G-40P-3.18DSA
deskribapena: CONN HOUSING 40POS 3.18MM