HIF4B-34P-3.18DSA
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF4B-34P-3.18DSA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 34POS 3.18MM
Fitxak: HIF4B-34P-3.18DSA.pdf
  • Mezua
HIF4B-34P-3.18DSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF4B-34P-3.18DSA fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 34POS 3.18MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9366 pcs Datuen fitxa HIF4B-34P-3.18DSA.pdf
Tentsioaren balorazioa 300V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series HIF4 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.250" (6.35mm)
Pitch - Mating 0.125" (3.18mm) Packaging Tray
Kontaktu-luzera orokorra 0.673" (17.09mm) Beste izenak 563-0019-2-00
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.720" (18.30mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot, Mounting Flange
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 34 position 0.125" (3.18mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.142" (3.60mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.220" (5.59mm)