HIF4-26P-3.18DSA
HIF4-26P-3.18DSA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 26POS 3.18MM
Stockean: 8789 pcs
Deskarga: HIF4-26P-3.18DSA.pdf
RFQ
HIF4-20P-3.18DS
HIF4-20P-3.18DS
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 20POS 3.18MM
Stockean: 8550 pcs
Deskarga: HIF4-20P-3.18DS.pdf
RFQ
HIF4-34P-3.18DS
HIF4-34P-3.18DS
deskribapena: CONN HDR 34POS 3.18MM
Deskarga: HIF4-34P-3.18DS.pdf
HIF4-26P-3.18DSA(01)
HIF4-26P-3.18DSA(01)
deskribapena: CONN HDR 26POS 3.18MM
Deskarga: HIF4-26P-3.18DSA(01).pdf
HIF4-34D-3.18R(01)
HIF4-34D-3.18R(01)
deskribapena: CONN HOUSING 34POS 3.18MM DUAL
Deskarga: HIF4-34D-3.18R(01).pdf
HIF4-34D-3.18R
HIF4-34D-3.18R