HIF4-16P-3.18DSA
HiroseHirose
HIF4-16P-3.18DSA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF4-16P-3.18DSA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 16POS 3.18MM
Fitxak: HIF4-16P-3.18DSA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Mezua
HIF4-16P-3.18DSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF4-16P-3.18DSA fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 16POS 3.18MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15501 pcs Datuen fitxa HIF4-16P-3.18DSA.pdf
Tentsioaren balorazioa 300V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series HIF4 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.125" (3.18mm)
Pitch - Mating 0.125" (3.18mm) Packaging Tray
Kontaktu-luzera orokorra 0.673" (17.09mm) Beste izenak 563-0027-0-00
H123910
HIF4-16P-3.18DSA-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.720" (18.30mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot, Mounting Flange
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 16 position 0.125" (3.18mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.142" (3.60mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.201" (5.10mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 8.00µin (0.203µm)
Kontaktua Amaitu - Post - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HIF3MAW-64PA-2.54DSA
HIF3MAW-64PA-2.54DSA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: PIN HEADER, STRAIGHT, 64 POS
Stockean: 18637 pcs
Deskarga: HIF3MAW-64PA-2.54DSA.pdf
RFQ
HIF4-20P-3.18DS
HIF4-20P-3.18DS
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 20POS 3.18MM
Stockean: 8550 pcs
Deskarga: HIF4-20P-3.18DS.pdf
RFQ
HIF4-16P-3.18DS
HIF4-16P-3.18DS
deskribapena: CONN HDR 16POS 3.18MM
Deskarga: HIF4-16P-3.18DS.pdf
HIF4-16P-3.18DS(01)
HIF4-16P-3.18DS(01)