HIF3MAW-26PA-2.54DSA
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF3MAW-26PA-2.54DSA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena PIN HEADER, STRAIGHT, 26 POS
Fitxak: 1.HIF3MAW-26PA-2.54DSA.pdf2.HIF3MAW-26PA-2.54DSA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
120 pcs
  • Mezua
HIF3MAW-26PA-2.54DSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF3MAW-26PA-2.54DSA fabrikatzailea Hirose
deskribapena PIN HEADER, STRAIGHT, 26 POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34422 pcs Datuen fitxa 1.HIF3MAW-26PA-2.54DSA.pdf2.HIF3MAW-26PA-2.54DSA.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series HIF3MAW Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Kontaktu-luzera orokorra 0.657" (16.70mm) Beste izenak 610-3605-4-00
H125697
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.701" (17.80mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.130" (3.30mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.236" (6.00mm)