HIF3F-26PA-2.54DS(71)
HiroseHirose
HIF3F-26PA-2.54DS(71) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF3F-26PA-2.54DS(71)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 26POS 2.54MM
Fitxak: HIF3F-26PA-2.54DS(71).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
280 pcs
  • Mezua
HIF3F-26PA-2.54DS(71)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF3F-26PA-2.54DS(71) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 26POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20820 pcs Datuen fitxa HIF3F-26PA-2.54DS(71).pdf
Tentsioaren balorazioa 200V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series HIF3 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 615-0044-4-71
H123820
HIF3F-26PA-2.54DS(71)-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.335" (8.51mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.236" (6.00mm)