HIF3BA-64P-2.54WA
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF3BA-64P-2.54WA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 64POS 2.54MM
Fitxak: HIF3BA-64P-2.54WA.pdf
  • Mezua
HIF3BA-64P-2.54WAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF3BA-64P-2.54WA fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 64POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4454 pcs Datuen fitxa HIF3BA-64P-2.54WA.pdf
Tentsioaren balorazioa 200V Bukaera Wire Wrap
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series HIF3B Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 610-0771-7-00
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 64
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera - Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 64 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Male Pin