HIF3BA-50D-2.54R
HiroseHirose
HIF3BA-50D-2.54R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF3BA-50D-2.54R
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET 50POS 2.54MM
Fitxak: 1.HIF3BA-50D-2.54R.pdf2.HIF3BA-50D-2.54R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
HIF3BA-50D-2.54Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF3BA-50D-2.54R fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN SOCKET 50POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14485 pcs Datuen fitxa 1.HIF3BA-50D-2.54R.pdf2.HIF3BA-50D-2.54R.pdf
Wire mota Ribbon Cable Wire Gauge 28 AWG
Series HIF3B Errenkada tartea 0.100" (2.54mm)
Pitch 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Beste izenak 610-0029-9-00
H126213
HIF3BA-50D-2.54R-ND
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarriak Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 50 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG Harremanetarako mota Female Socket
Kontaktua Amaitu Loditasuna 8.00µin (0.203µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Socket Kolore Black
Kable amaitzea IDC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HIF3BA-50D-2.54R(05)
HIF3BA-50D-2.54R(05)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN SOCKET 50POS 2.54MM