HIF3BA-34PD-2.54R-MC
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF3BA-34PD-2.54R-MC
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 34POS 2.54MM
Fitxak: HIF3BA-34PD-2.54R-MC.pdf
  • Mezua
HIF3BA-34PD-2.54R-MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF3BA-34PD-2.54R-MC fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 34POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7050 pcs Datuen fitxa HIF3BA-34PD-2.54R-MC.pdf
Wire mota Ribbon Cable Wire Gauge 28 AWG
Series HIF3B Errenkada tartea 0.100" (2.54mm)
Pitch 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Beste izenak 611-0036-0-00 Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 34 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarriak Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks
Deskribapen zehatza 34 Position Rectangular Header Connector IDC Gold 28 AWG Harremanetarako mota Male Pin
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Header Kolore Black
Kable amaitzea IDC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HIF3BA-34PA-2.54DSA(72)
HIF3BA-34PA-2.54DSA(72)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 34POS 2.54MM