HIF3BA-34D-2.54C
HiroseHirose
HIF3BA-34D-2.54C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF3BA-34D-2.54C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HOUSING 34POS 2.54MM DUAL
Fitxak: HIF3BA-34D-2.54C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
HIF3BA-34D-2.54Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF3BA-34D-2.54C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HOUSING 34POS 2.54MM DUAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37307 pcs Datuen fitxa HIF3BA-34D-2.54C.pdf
Series HIF3B Errenkada tartea 0.100" (2.54mm)
Pitch 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Beste izenak H123736
HIF3BA-34D-2.54C-ND
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 34 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Polarizing Key
Mota atxikitzea - Deskribapen zehatza 34 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)