HIF3BA-16D-2.54R
HiroseHirose
HIF3BA-16D-2.54R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF3BA-16D-2.54R
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HOUSING 16POS 2.54MM DUAL
Fitxak: 1.HIF3BA-16D-2.54R.pdf2.HIF3BA-16D-2.54R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
HIF3BA-16D-2.54Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF3BA-16D-2.54R fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HOUSING 16POS 2.54MM DUAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25219 pcs Datuen fitxa 1.HIF3BA-16D-2.54R.pdf2.HIF3BA-16D-2.54R.pdf
Wire mota Ribbon Cable Wire Gauge 28 AWG
Series HIF3B Errenkada tartea 0.100" (2.54mm)
Pitch 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Beste izenak H126198
HIF3BA-16D-2.54R-ND
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarriak Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 16 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG Harremanetarako mota Female Socket
Kontaktua Amaitu Loditasuna 8.00µin (0.203µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Socket Kolore Black
Kable amaitzea IDC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HIF3BA-14D-2.54C
HIF3BA-14D-2.54C
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN SHELL,14 PIN,KEYED,FEM,DUAL
Stockean: 50401 pcs
Deskarga: HIF3BA-14D-2.54C.pdf
RFQ
HIF3BA-14PA-2.54DSA(71)
HIF3BA-14PA-2.54DSA(71)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 14POS 2.54MM
Stockean: 26764 pcs
Deskarga: HIF3BA-14PA-2.54DSA(71).pdf
RFQ
HIF3BA-16D-2.54R-CL(71)
HIF3BA-16D-2.54R-CL(71)
deskribapena: CONN HOUSING 16POS 2.54MM DUAL
Deskarga: HIF3BA-16D-2.54R-CL(71).pdf
HIF3BA-16D-2.54R(05)
HIF3BA-16D-2.54R(05)
Deskarga: HIF3BA-16D-2.54R(05).pdf
HIF3BA-16P-2.54W
HIF3BA-16P-2.54W
deskribapena: CONN HDR 16POS 2.54MM
Deskarga: HIF3BA-16P-2.54W.pdf
HIF3BA-16D-2.54R(11)
HIF3BA-16D-2.54R(11)