HIF3BA-10D-2.54R
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF3BA-10D-2.54R
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 10POS 2.54MM
Fitxak: HIF3BA-10D-2.54R.pdf
  • Mezua
HIF3BA-10D-2.54Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF3BA-10D-2.54R fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 10POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34310 pcs Datuen fitxa HIF3BA-10D-2.54R.pdf
Wire mota Ribbon Cable Wire Gauge 28 AWG
Series HIF3B Errenkada tartea 0.100" (2.54mm)
Pitch 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Mota atxikitzea - Deskribapen zehatza 10 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG
Harremanetarako mota Female Socket Kontaktua Amaitu Loditasuna 8.00µin (0.203µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Socket
Kolore Black Kable amaitzea IDC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HIF3BA-10D-2.54R-CL(71)
HIF3BA-10D-2.54R-CL(71)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN SOCKET 10POS 2.54MM