HIF3-40P-2.54DSA
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HIF3-40P-2.54DSA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 40POS 2.54MM
Fitxak: HIF3-40P-2.54DSA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
HIF3-40P-2.54DSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HIF3-40P-2.54DSA fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 40POS 2.54MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7697 pcs Datuen fitxa HIF3-40P-2.54DSA.pdf
Tentsioaren balorazioa 200V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series HIF3 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 562-0009-2-00
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 40
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala -
Isolamendu altuera - Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Mounting Flange
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 40 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala -
Harremanetarako luzera - Post - Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.236" (6.00mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post - Kontaktua Amaitu - Mating -
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HIF3-34CV(72)
HIF3-34CV(72)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: COVER CASE CRIMPING SOCKET 34POS
Stockean: 9189 pcs
Deskarga: HIF3-34CV(72).pdf
RFQ
HIF3-40P-2.54DS
HIF3-40P-2.54DS
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 40POS 2.54MM