| Zenbakiaren zenbakia | HIF3-26P-2.54DS | fabrikatzailea | Hirose |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN HDR 26POS 2.54MM | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 10052 pcs | Datuen fitxa | HIF3-26P-2.54DS.pdf |
| Tentsioaren balorazioa | 200V | Bukaera | Solder |
| Style | Board to Cable/Wire | shrouding | Shrouded - 4 Wall |
| Series | HIF3 | Errenkada Tartea - Estaltzea | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) | Packaging | Bulk |
| Kontaktu-luzera orokorra | - | Beste izenak | 562-0002-3-00 |
| Tenperatura operatiboa | -55°C ~ 85°C | Errenkada kopurua | 2 |
| Kargatutako posizio kopurua | All | Posizio kopurua | 26 |
| Materialaren sueztasuna baloratzea | UL94 V-0 | Altzairu pilatuak estaltzea | - |
| Isolamendu altuera | - | Isolamendu kolorea | Black |
| Ingress Protection | - | Ezaugarriak | Mounting Flange |
| Mota atxikitzea | Latch Lock/Eject Hooks | Deskribapen zehatza | Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.100" (2.54mm) |
| Uneko balorazioa | 1A | Harremanetarako mota | Male Pin |
| Harremanetarako Forma | Square | Harremanetarako materiala | Brass |
| Harremanetarako luzera - Post | 0.118" (3.00mm) | Luzera konektatzea - Estaltzea | 0.236" (6.00mm) |