H2.4-LR-SR2
HiroseHirose
H2.4-LR-SR2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H2.4-LR-SR2
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN 2.4MM RCPT STR 50OHM EDGEMT
Fitxak: H2.4-LR-SR2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
H2.4-LR-SR2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H2.4-LR-SR2 fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN 2.4MM RCPT STR 50OHM EDGEMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1516 pcs Datuen fitxa H2.4-LR-SR2.pdf
Ezkutuaren amaiera Screw Series H2.4
Packaging Bulk Beste izenak H125500
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Portuen kopurua 1
Muntaketa mota Board Edge, End Launch Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Akoplatu zikloak 500
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatze galera -
Ingress Protection - Barne hartzen ditu -
inpedantzia 50 Ohm Etxebizitza kolorea Silver
Maiztasuna - Geh 50GHz Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Material dielektrikoa Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Deskribapen zehatza 2.4mm (APC-2.4, OS-50) Connector Receptacle, Female Socket 50 Ohm Board Edge, End Launch Compression Kontaktua amaitzea Compression
Konektore mota Receptacle, Female Socket Konektorearen estiloa 2.4mm (APC-2.4, OS-50)