FX8-90P-SV
HiroseHirose
FX8-90P-SV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FX8-90P-SV
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 90POS .6MM GOLD SMD
Fitxak: FX8-90P-SV.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
FX8-90P-SVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FX8-90P-SV fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 90POS .6MM GOLD SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5997 pcs Datuen fitxa FX8-90P-SV.pdf
Series FunctionMax™ FX8 Pitch 0.024" (0.60mm)
Packaging Tray Beste izenak *FX8-90P-SV
H2328
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 90
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 3mm Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Kontseiluko goian 0.112" (2.85mm) Ezaugarriak Board Guide
Deskribapen zehatza 90 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Header, Outer Shroud Contacts
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FX8-80P-SV1(92)
FX8-80P-SV1(92)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 80POS .6MM GOLD SMD
Stockean: 54606 pcs
Deskarga: FX8-80P-SV1(92).pdf
RFQ
FX8-80P-SV1(71)
FX8-80P-SV1(71)
fabrikatzaileak: Hirose
Stockean: 40527 pcs
Deskarga: FX8-80P-SV1(71).pdf
RFQ
FX8-80S-SV
FX8-80S-SV
deskribapena: CONN RECEPT 80POS .6MM GOLD SMD
Deskarga: FX8-80S-SV.pdf
FX8-90P-SV(71)
FX8-90P-SV(71)
deskribapena: CONN HEADER 90POS .6MM GOLD SMD
Deskarga: FX8-90P-SV(71).pdf
FX8-90P-SV1(91)
FX8-90P-SV1(91)
Deskarga: FX8-90P-SV1(91).pdf
FX8-90P-SV1(71)
FX8-90P-SV1(71)
Deskarga: FX8-90P-SV1(71).pdf
FX8-80P-SV1(91)
FX8-80P-SV1(91)
Deskarga: FX8-80P-SV1(91).pdf
FX8-80S-SV(21)
FX8-80S-SV(21)
Deskarga: FX8-80S-SV(21).pdf
FX8-80S-SV(22)
FX8-80S-SV(22)
Deskarga: FX8-80S-SV(22).pdf
FX8-90P-SV(21)
FX8-90P-SV(21)
Deskarga: FX8-90P-SV(21).pdf
FX8-90P-SV1(21)
FX8-90P-SV1(21)
Deskarga: FX8-90P-SV1(21).pdf
FX8-90P-SV(92)
FX8-90P-SV(92)