FX5-80P-SH(72)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FX5-80P-SH(72)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 80POS 1MM R/A GOLD
Fitxak: 1.FX5-80P-SH(72).pdf2.FX5-80P-SH(72).pdf3.FX5-80P-SH(72).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
FX5-80P-SH(72)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FX5-80P-SH(72) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 80POS 1MM R/A GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series FX5 Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Tray Beste izenak 575-0009-9-72
FX5-80P-SH(72)-ND
H126126
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 80
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.256" (6.50mm) Ezaugarriak Board Guide, Solder Retention
Deskribapen zehatza 80 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 11.8µin (0.30µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Header, Center Strip Contacts
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FX5-80S2A-DSA
FX5-80S2A-DSA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 80POS STRAIGHT TIN
Stockean: 3374 pcs
Deskarga: FX5-80S2A-DSA.pdf
RFQ
FX5-80S2A-DSAL
FX5-80S2A-DSAL
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT 80POS 1MM STR W/PIN
Stockean: 4654 pcs
Deskarga: FX5-80S2A-DSAL.pdf
RFQ
FX5-80P-SH3
FX5-80P-SH3
deskribapena: CONN HEADER 80POS 1MM R/A GOLD
Deskarga: FX5-80P-SH3.pdf
FX5-80P-SH
FX5-80P-SH