FX22-50S-0.5SH
HiroseHirose
FX22-50S-0.5SH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FX22-50S-0.5SH
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 0.5MM 50POS RA SMD
Fitxak: 1.FX22-50S-0.5SH.pdf2.FX22-50S-0.5SH.pdf3.FX22-50S-0.5SH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
700 pcs
  • Mezua
FX22-50S-0.5SHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FX22-50S-0.5SH fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RCPT 0.5MM 50POS RA SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series FunctionMax™ FX22 Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak H122988TR
Errenkada kopurua 1 Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.165" (4.20mm) Ezaugarriak Board Guide
Deskribapen zehatza 50 Position Connector Receptacle, Non-Gendered Surface Mount, Right Angle Kontaktua Amaitu Loditasuna -