FX16-21P-HC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FX16-21P-HC
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN FFC PLUG 21POS 0.50MM
Fitxak: FX16-21P-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
130 pcs
  • Mezua
FX16-21P-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FX16-21P-HC fabrikatzailea Hirose Electric Co Ltd
deskribapena CONN FFC PLUG 21POS 0.50MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 136821 pcs Datuen fitxa FX16-21P-HC.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) - Bukaera -
Simplex / Duplex - Series FX16
RoHS egoera Tray Plug / estalkia Plug diametroa Black
Pitch - Connector - Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Posizio kopurua 21 Zuzendarien kopurua 0.020" (0.50mm)
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Fabrikatzailearen zatia zenbakia FX16-21P-HC
Blokeatu eginbidea - Kontseiluko goian -
Ezaugarriak EMI Shielded FFC, FCB Loditasuna Plug
Zabaldutako deskribapena 21 Position FFC Connector Plug 0.020" (0.50mm) Free Hanging (In-Line) deskribapena CONN FFC PLUG 21POS 0.50MM
Uneko balorazioa 0.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold