FH41-20S-0.5SH(99)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FH41-20S-0.5SH(99)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN FFC 20POS .5MM
Fitxak: FH41-20S-0.5SH(99).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
FH41-20S-0.5SH(99)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FH41-20S-0.5SH(99) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN FFC 20POS .5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49165 pcs Datuen fitxa FH41-20S-0.5SH(99).pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder
Series FH41 Pitch 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 580-2221-0-99
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Posizio kopurua 20
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Akoplatu zikloak 20 Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Blokeatu eginbidea Flip Lock, Backlock Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Etxebizitza kolorea Gray
Kontseiluko goian 0.098" (2.50mm) Flat Flex Mota FFC
Ezaugarriak Solder Retention FFC, FCB Loditasuna 0.30mm
Deskribapen zehatza 20 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Uneko balorazioa 0.5A
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore / Kontaktu mota Contacts, Bottom
Kable mota Tabbed Ekintza materiala Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free
Aktiboen kolorea Black
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FH41-30S-0.5SH(99)
FH41-30S-0.5SH(99)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A
Stockean: 31558 pcs
Deskarga: FH41-30S-0.5SH(99).pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN FFC 15POS .5MM