EX10E-280P
HiroseHirose
EX10E-280P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EX10E-280P
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 0.8MM 280POS SMD R/A
Fitxak: EX10E-280P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
18 pcs
  • Mezua
EX10E-280Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EX10E-280P fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 0.8MM 280POS SMD R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1954 pcs Datuen fitxa EX10E-280P.pdf
Series EX Pitch 0.031" (0.80mm)
Packaging Tray Beste izenak H122029
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 280
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 280 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Kontaktua Amaitu Loditasuna -