DF9BA-41P-1V(69)
HiroseHirose
DF9BA-41P-1V(69) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF9BA-41P-1V(69)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 41POS 1MM SMD GOLD
Fitxak: DF9BA-41P-1V(69).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
DF9BA-41P-1V(69)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF9BA-41P-1V(69) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 41POS 1MM SMD GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31548 pcs Datuen fitxa DF9BA-41P-1V(69).pdf
Series DF9 Pitch 0.039" (1.00mm)
Packaging Cut Tape (CT) Beste izenak H124708CT
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Altzairu pilatuak estaltzea 4.5mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kontseiluko goian 0.130" (3.30mm) Ezaugarriak Solder Retention
Deskribapen zehatza 41 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna 8.00µin (0.203µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Header, Center Strip Contacts
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF9C-31S-1V(69)
DF9C-31S-1V(69)
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
deskribapena: CONN RECEPT 31POS 1MM SMD AU