DF7-7EP-3.96C
HiroseHirose
DF7-7EP-3.96C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF7-7EP-3.96C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HOUSING 7POS 3.96MM CR
Fitxak: DF7-7EP-3.96C.pdf
  • Mezua
DF7-7EP-3.96Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF7-7EP-3.96C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG HOUSING 7POS 3.96MM CR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3105 pcs Datuen fitxa DF7-7EP-3.96C.pdf
Series DF7 Errenkada tartea -
Pitch 0.156" (3.96mm) Packaging Bulk
Beste izenak *DF7-7EP-3.96C
H2696
Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 7 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza 7 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.156" (3.96mm)