DF62P-6EP-2.2C
HiroseHirose
DF62P-6EP-2.2C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF62P-6EP-2.2C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG PNL MNT 6POS
Fitxak: 1.DF62P-6EP-2.2C.pdf2.DF62P-6EP-2.2C.pdf3.DF62P-6EP-2.2C.pdf4.DF62P-6EP-2.2C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DF62P-6EP-2.2Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF62P-6EP-2.2C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG PNL MNT 6POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series DF62 Errenkada tartea 0.079" (2.00mm)
Pitch 0.087" (2.20mm) Packaging Bulk
Beste izenak H122229 Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 6 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm)
Harremanetarako mota Male Pin Kontaktua amaitzea Crimp
Konektore mota Plug Kolore Black
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF62P-5EP-2.2C(10)
DF62P-5EP-2.2C(10)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG HOUSING 5POS 2.2MM
Stockean: 245160 pcs
Deskarga: DF62P-5EP-2.2C(10).pdf
RFQ
DF62P-4EP-2.2C
DF62P-4EP-2.2C
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG PNL MNT 4POS
Stockean: 205668 pcs
Deskarga: DF62P-4EP-2.2C.pdf
RFQ
DF62P-6EP-2.2C(10)
DF62P-6EP-2.2C(10)
deskribapena: CONN PLUG HOUSING 6POS 2.2MM