DF62P-13EP-2.2C
HiroseHirose
DF62P-13EP-2.2C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF62P-13EP-2.2C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG PNL MNT 13POS
Fitxak: 1.DF62P-13EP-2.2C.pdf2.DF62P-13EP-2.2C.pdf3.DF62P-13EP-2.2C.pdf4.DF62P-13EP-2.2C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
DF62P-13EP-2.2Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF62P-13EP-2.2C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG PNL MNT 13POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series DF62 Errenkada tartea 0.079" (2.00mm)
Pitch 0.087" (2.20mm) Packaging Bulk
Beste izenak H122231 Errenkada kopurua 4
Posizio kopurua 13 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza 13 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm)