DF62B-7S-2.2C
HiroseHirose
DF62B-7S-2.2C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF62B-7S-2.2C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT HOUSING 7POS WHT
Fitxak: 1.DF62B-7S-2.2C.pdf2.DF62B-7S-2.2C.pdf3.DF62B-7S-2.2C.pdf4.DF62B-7S-2.2C.pdf
  • Mezua
DF62B-7S-2.2Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF62B-7S-2.2C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT HOUSING 7POS WHT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series DF62 Errenkada tartea 0.079" (2.00mm)
Pitch 0.087" (2.20mm) Packaging Bulk
Beste izenak H122119 Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 7 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Lock Deskribapen zehatza 7 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm)