DF62B-24EP-2.2C
HiroseHirose
DF62B-24EP-2.2C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF62B-24EP-2.2C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HOUSING 24POS 2.2MM
Fitxak: 1.DF62B-24EP-2.2C.pdf2.DF62B-24EP-2.2C.pdf3.DF62B-24EP-2.2C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DF62B-24EP-2.2Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF62B-24EP-2.2C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG HOUSING 24POS 2.2MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series DF62 Errenkada tartea 0.079" (2.00mm)
Pitch 0.087" (2.20mm) Packaging Bulk
Beste izenak 544-0540-3-00
DF62B-24EP-2.2C-ND
H126084
Errenkada kopurua 5
Posizio kopurua 24 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza 24 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm)