DF62-2EP-2.2C(10)
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF62-2EP-2.2C(10)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HOUSING 2POS
Fitxak: DF62-2EP-2.2C(10).pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DF62-2EP-2.2C(10)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF62-2EP-2.2C(10) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG HOUSING 2POS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4352 pcs Datuen fitxa DF62-2EP-2.2C(10).pdf
Series DF62 Errenkada tartea -
Pitch 0.087" (2.20mm) Packaging Bulk
Beste izenak 544-0511-5-10 Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 2 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza 2 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.087" (2.20mm)
Harremanetarako mota Male Pin Kontaktua amaitzea Crimp
Konektore mota Plug Kolore White
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF62-30SCA
DF62-30SCA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN CRIMP SKT 30AWG
Stockean: 571164 pcs
Deskarga: DF62-30SCA.pdf
RFQ
DF62-2EP-2.2C
DF62-2EP-2.2C
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG HOUSING 2POS